ŞIRNAK SİLOPİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Senan İdin Anadolu Lisesi Kütüphanemizi Zenginleştirelim Projesi

Senan İdin Anadolu Lisesi Kütüphanemizi Zenginleştirelim Projesi

      Senan İdin Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri olarak okul kütüphanesini zenginleştirmek ve öğrencilerin farklı yayın ve yazarlara ulaşmasını sağlamak amacıyla ‘kütüphanemizi zenginleştirelim’ projesi yapmayı kararlaştırdık. Öncelikli olarak okulumuz içerisinde ilgi çekici afişler hazırlayıp öğrenci, öğretmen ve velilerimizin dikkatini çekerek 24 Kasım 2014 ile 7 Aralık 2014 tarihleri arasında kitap toplama kampanyamızı başlattık. Duyarlı öğrenci, öğretmen ve velilerimizin katkılarıyla 1348 adet kitap toplandı. Toplanılan kitaplardan bir kısmı ihtiyacı olan köy okuluna kütüphane oluşturmak amacıyla kullanılacaktır. Kütüphanemizi zenginleştirelim projesine katkıda bulunup destek veren öğretmen, öğrenci ve velilerimize göstermiş oldukları itine ve duyarlılıktan ötürü teşekkür ederiz.

 

Senan İdin Anadolu Lisesi Kitap Toplama KampanyasıSenan İdin Anadolu Lisesi Kitap Toplama KampanyasıSenan İdin Anadolu Lisesi Kitap Toplama KampanyasıSenan İdin Anadolu Lisesi Kitap Toplama KampanyasıSenan İdin Anadolu Lisesi Kitap Toplama KampanyasıSenan İdin Anadolu Lisesi Kitap Toplama Kampanyası

Ofis Mah. 1002. sk - 0 486 518 30 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.