ŞIRNAK SİLOPİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇEMİZDE OKUL SPORLARI SİSTEMİ İLE İLGİLİ SEMİNER VERİLDİ

İLÇEMİZDE OKUL SPORLARI SİSTEMİ İLE İLGİLİ SEMİNER VERİLDİ

Şırnak Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Veysi ÜSTEK, Şırnak Merkez, Cizre ve Silopi ilçelerinde Okul Sporları ile ilgili Beden Eğitimi Öğretmenlerine seminer verdi.

Beden eğitimi öğretmenlerinin katıldığı seminerde Okul Sporlarının nasıl daha verimli geçeceği ve Okul Sporları Bilgi Yönetim Sisteminin nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgiler verildi.

Konu ile ilgili Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Selahattin YÜRENÇ: “Spor Şubemiz ve antrenörlerimizle okullarımıza, mahallelerimize ve beden eğitimi öğretmenlerimizin bizzat yanlarına biz giderek Şırnak’ı spor kenti yapma yolunda çalışmalarımız devam edecek. Çalışmada görev alan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” dedi.

Okul sporları sistemi semineriOkul sporları sistemi semineriOkul sporları sistemi semineriOkul sporları sistemi semineriOkul sporları sistemi semineriOkul sporları sistemi semineriOkul sporları sistemi semineriOkul sporları sistemi semineri

Ofis Mah. 1002. sk - 0 486 518 30 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.