ŞIRNAK SİLOPİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Görümlü Narlıdere Ortaokulu O SES BESPİN Yarışması

Görümlü Narlıdere Ortaokulu O SES BESPİN Yarışması

Görümlü Narlıdere İlk/Ortaokulu´nda 11/03/2015 tarihinde Sosyal Etkinlik kapsamında yapılan O SES BESPİN yarışmasına öğrenciler ve veliler yoğun ilgi gösterdi. Okul Müdürü Hasan SÖNMEZ’in açılış konuşmasıyla başlayan yarışmaya Görümlü Belediye başkanı Abdulgaffur RÜZGAR, Görümlü Tabur Komutanı Adem CAN, çevre okulların müdürleri ve beldenin ileri gelenleri yarışmaya misafir olarak iştirak ettiler. Okul öğrencileri yarışma boyunca yarışmacılara coşkulu bir şekilde destek verdi. Yarışma sonunda dereceye giren öğrencilere bağlama, gitar ve darbuka gibi hediyeler verilmiştir.

Görümlü Narlıdere O Ses Bespin YarışmasıGörümlü Narlıdere O Ses Bespin YarışmasıGörümlü Narlıdere O Ses Bespin YarışmasıGörümlü Narlıdere O Ses Bespin YarışmasıGörümlü Narlıdere O Ses Bespin YarışmasıGörümlü Narlıdere O Ses Bespin YarışmasıGörümlü Narlıdere O Ses Bespin YarışmasıGörümlü Narlıdere O Ses Bespin YarışmasıGörümlü Narlıdere O Ses Bespin YarışmasıGörümlü Narlıdere O Ses Bespin Yarışması

Ofis Mah. 1002. sk - 0 486 518 30 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.