ŞIRNAK SİLOPİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çiçekli Ortaokulu’nda Okul Güzelleştirme Çalışmaları

Çiçekli Ortaokulu’nda Okul Güzelleştirme Çalışmaları

     Silopi ilçesi genelinde ilk dönem TEOG sınavında birinci olan ve bu dönem de birinciliğin en büyük adaylarından olan Çiçekli Ortaokulumuz, öğrencilerine rahat, sağlıklı ve temiz bir ortam oluşturmak amacıyla birinci dönemden beri okulu güzelleştirme çalışmalarını İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün desteğiyle tamamlayıp "Çiçekli Ortaokulu ve bu okulda okuyan her öğrenci bir çiçektir." misyonunu başarıyla sergilemiştir. Bu misyonun gerçekleştirilmesi adına emeği geçen Okul Müdürü Özkan Sefer, Müdür Yardımcısı Fedli Kurt ve okulun bütün öğretmenlerini tebrik ederiz.

Çiçekli Ortaokulu eski haliÇiçekli Ortaokulu eski haliÇiçekli Ortaokulu eski haliÇiçekli Ortaokulu eski haliÇiçekli Ortaokulu eski haliÇiçekli Ortaokulu eski haliÇiçekli Ortaokulu eski haliÇiçekli Ortaokulu yeni haliÇiçekli Ortaokulu yeni haliÇiçekli Ortaokulu yeni haliÇiçekli Ortaokulu yeni haliÇiçekli Ortaokulu yeni haliÇiçekli Ortaokulu yeni haliÇiçekli Ortaokulu yeni haliÇiçekli Ortaokulu yeni haliÇiçekli Ortaokulu yeni haliÇiçekli Ortaokulu yeni hali

Ofis Mah. 1002. sk - 0 486 518 30 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.