ŞIRNAK SİLOPİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ceylan İlk ve Ortaokulu Spor Şenliği

Ceylan İlk ve Ortaokulu Spor Şenliği

İlçemiz Ceylan İlk ve Ortaokulu öğrencileri okullarında düzenlenen spor şenliğinde ilk defa boks yapıp tenis oynadılar, masa tenisi turnuvası yapıp, basketbolun kurallarını öğrendiler. 
Okul Müdürü Aydın Vural’ın daveti üzerine Ceylan İlk ve Ortaokulunu ziyaret eden Silopi İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü antrenörleri öğrencilerle üç saat boyunca ilgilenip onlarla farklı branşlarda spor yaptılar, getirdikleri spor malzemelerini okula hediye ettiler. 
Türkiye´nin ilk Köy Koleji olmak için her alanda örnek çalışmalar gösteren okul yönetimi ve öğretmenleri öğrencilerin neşelerine ortak olup onlarla birlikte spor yaptılar. 
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak okullarının başarısı için yoğun gayret sarf eden okul yönetim ve öğretmenlerine, ayrıca etkinliğe katılan antrenörlerimize teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Ceylan İlk ve Ortaokulu Spor ŞenliğiCeylan İlk ve Ortaokulu Spor ŞenliğiCeylan İlk ve Ortaokulu Spor ŞenliğiCeylan İlk ve Ortaokulu Spor ŞenliğiCeylan İlk ve Ortaokulu Spor ŞenliğiCeylan İlk ve Ortaokulu Spor ŞenliğiCeylan İlk ve Ortaokulu Spor ŞenliğiCeylan İlk ve Ortaokulu Spor ŞenliğiCeylan İlk ve Ortaokulu Spor ŞenliğiCeylan İlk ve Ortaokulu Spor Şenliği

Ofis Mah. 1002. sk - 0 486 518 30 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.