ŞIRNAK SİLOPİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Bilim Sınıfı” yapmak için kermes düzenlediler.

“Bilim Sınıfı” yapmak için kermes düzenlediler.

Ceylan İlk ve Ortaokulu’ndan başarılı bir etkinlik daha.

“Kolej gibi köy okulu” ve “Türkiye’nin en temiz, en güzel okulu olacağız.” sloganları ile adından sıkça bahsettiren Ceylan İlk ve Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri okullarında BİLİM SINIFI” oluşturmak için kermes düzenlediler. Yöresel yemek ve organik köy ürünlerinin de satıldığı kermeste giysi, kırtasiye, hediyelik eşya gibi malzemelerin satışı yapıldı. Açılışını ilçe Kaymakamımız Sayın Suat DEMİRCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Bülent DAYANAN ve Şube Müdürlerimiz Süleyman AYDINOĞLU, Osman BİLEN ve Sait UYSAL’ın yaptığı kermese Silopi’nin birçok okulunda görev yapan idareci ve öğretmenler katıldı.

 

Ceylan İlkokulu/Ortaokulu KermesiCeylan İlkokulu/Ortaokulu KermesiCeylan İlkokulu/Ortaokulu KermesiCeylan İlkokulu/Ortaokulu KermesiCeylan İlkokulu/Ortaokulu KermesiCeylan İlkokulu/Ortaokulu KermesiCeylan İlkokulu/Ortaokulu KermesiCeylan İlkokulu/Ortaokulu KermesiCeylan İlkokulu/Ortaokulu KermesiCeylan İlkokulu/Ortaokulu KermesiCeylan İlkokulu/Ortaokulu KermesiCeylan İlkokulu/Ortaokulu Kermesi

Ofis Mah. 1002. sk - 0 486 518 30 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.