ŞIRNAK SİLOPİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Programı

12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy´u Anma Programı

12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Milli Şairimiz Mehmet Akif ERSOY´u Anma Programı, saat 09.30´da Koç Ortaokulu Konferans Salonunda yapıldı.

Programa İlçemiz Kaymakamı Ali ARIKAN, Cumhuriyet Başsavcısı Adem BABACAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü, kurum daire amirleri, askeri erkan, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunmasıyla başlayan program, günün anlam ve önemini belirten konuşmalar ve okunan şiirlerle devam etti. Daha sonra Koç Ortaokulu öğrencilerinin hazırlamış olduğu koro çalışması ve Yenişehir Ortaokulu öğrencilerinin piyes gösterisi sergilendi.
Program 12 Mart İstiklal Marşı´nın Kabulü ve Mehmet Akif ERSOY´u Anma Günü ile ilgili resim, kompozisyon ve şiir yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesi ile sona erdi.

12 Mart İstiklal Marşının Kabulü12 Mart İstiklal Marşının Kabulü12 Mart İstiklal Marşının Kabulü12 Mart İstiklal Marşının Kabulü

Ofis Mah. 1002. sk - 0 486 518 30 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.